RESPONSABIL DEPOZIT

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

ORGANIZAREA SI SUPRAVEGHEREA ACTIVITATII DIN DEPOZIT (aprox. 250 de repere);
Receptie marfa conform documentelor;
Depozitarea si aranjarea marfii;
Pregateste marfa pentru livrare;
Livreaza marfa catre transportatori;
Stabilirea nivelelor minime/maxime de stoc;
Organizeaza si desfasoara activitati de inventariere;
Inregistreaza stocurile in calculator(NIR-uri, dispozitii de livrare etc.);
Intocmirea de rapoarte specifice(rotatie stoc, stoc fara miscare etc.);
Are in subordine un angajat.

CERINTE

Absolvent studii medii/superioare de profil tehnic sau economic;
Experienta de minim 1 an pe o pozitie similara;
Cunostinte bune operare PC: MsOffice(Excel, Word, Power Point, Outlook), Program de gestiune(CIEL, Wizrom, Wizcont), operare in retea;
Limbi straine: Engleza la nivel mediu, Italiana constituie avantaj;
Permis auto cat. B.

Candidatul ideal trebuie sa dinamic, intreprinzator, optimist, cu spirit de echipa, capacitate de analiza si organizare, sa posede bune abilitati de comunicare.

BENEFICII OFERITE

- Salariul NET lunar este de 1650 RON.
- Pentru perioada de proba salariul NET va fi intre 1300 RON SI 1400 RON.
- Se ofera auto la dispozitie(FIAT Doblo); bonuri de masa.
- Program de lucru L-V: 10.00-20.00, cu disponibilitate la program prelungit; S: 10.00-14.00(de 2 ori pe luna).
- Perioada de proba este de 1 luna.
- Exista reale posibilitati de promovare.
Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

MEDIA MARKET - Companie Resurse Umane cu obiect de activitate : Recrutare Selectie personal si Consultanta in Domeniul Managementului Resurselor Umane.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O SOCIETATE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE IMPORTUL SI DISTRIBUTIA DE ANVELOPE AUTO.
Locatia companiei este in Sector 6 Bucuresti.

Modalitate de inscriere:

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI deoarece:
* SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT DESEORI INSUFICIENTE pentru a candida la interviul cu firma angajatoare;
* PENTRU INSCRIEREA LA INTERVIUL DE SELECTIE se poate suna zilnic intre orele 9-17, la telefon 327.66.55 sau 327.79.79

Site-ul nostru www.mediamarket.ro este momentan indisponibil, acesta fiind in reconstructie.