Responsabil Depozit

UNNE International Search SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma internationala din sectorul constructiilor, cu sediu in Barcelona, cauta pentru o viitoare deschidere de filiala in Bucuresti , un responsabil de depozit. Dupa o perioada de formare intitiala in Spania ( orasul inca este de hotarat, 1-3 luni), postul de munca va fi la marginea Bucurestiului.
Responsabilitati:

Raporteaza direct la directorul de filiala, va fi responsabil de gestiunea integrala a domeniului logistic si al productiei.

-Planificare si preparare de comenzi
- Reparare si intretinere
- Resurse in linia de productie
- Coordoneaza echipa de lucru
-Supervizeaza nivelele de calitate conform certificare ISO
-Gestioneaza transportul

CERINTE

- persoana activa dinamica, cu iniciativa, capacitate de lucru si o orientare clara spre imbunatatirea serviciului catre clienti
- romana ca limba materna si spaniola la un nivel avansat
- experienta in postura de o importanta logistica si productie foarte mare
- Capacitate de lider
- Capacitate de conducere stivuitor

BENEFICII OFERITE

- incorporare intr.-o echipa de munca tanara
- Proiect profesional foarte atractiv
- Contract pe termen nelimitat dupa ce a fost trecuta perioada de proba
- Salariu negociabil

Unne Capital Humano Internacional , firma specializata in recrutare si selectie de personal.