RESPONSABIL DEPARTAMENT LOGISTICA

AXIAL Resurse Umane

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia de recrutare AXIAL realizeaza selectia pentru unul din partenerii sai, o importanta companie din Romania.
Atributiile principale ale viitorului angajat:
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu furnizorii externi si interni;
- supervizarea derularii contractelor comerciale interne si internationale;

CERINTE

Studii superioare tehnice sau economice;
Experienta pe un post similar minim 3 ani;
Engleza scris + vorbit - nivel avansat;
Operare PC - nivel avansat, cunoasterea sistemului SAP constituie avantaj;
Persoana dinamica, organizata, cu capacitati dezvoltate de comunicare;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial deosebit de atractiv, posibilitati de dezvoltare si promovare

Una dintre cele mai apreciate companbii de Resurse Umane din Bucuresti. Realizeaza recrutari si evaluari de personal pentru companii romanesti si straine din domenii diverse de activitate