Responsabil Departament Filiala / Asistent Comercial (m/f)

New Yorker

Job expirat

RESPONSABILITATI

In plus, te pasioneaza moda si iti place sa relationezi cu clientii intre 14 si 35 de ani, esti amabil,flexibil, dedicat si ai obligatoriu cunostinte de limba germana sau engleza. Noi iti oferim un climat de lucru placut, conditii de angajare si perspective de viitor atragatoare, intr-o companie de mare succes.
Vrei sa faci parte din echipa noastra tanara? Atunci trimite-ne CV-ul tau cu fotografie si cu mentionarea postului urmarit, la adresa de e-mail:MSindrilaru@newyorker.de

CERINTE

- cu experienta pe un post similar de conducere in comertul cu textile
- cu cunostinte profesionale in vanzari sau cunostinte de economia intreprinderii
- cu spirit de conducere si talent organizatoric

New Yorker este una dintre firmele de renume international in domeniul modei si este prezenta cu marcile sale in 25 tari, avand 700 de filiale deschise deja pana in prezent. Brand-ul New Yorker reprezinta o garantie a unei permanente expansiuni si un nume cunoscut in domeniul modei pentru tineri.