Responsabil Departament - Bricolaj - Pitesti

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura satisfactia clientilor din cadrul pietei, respectand politica generala a companiei;
- Garanteaza aplicarea politicilor comerciale si umane ale companiei;
- Defineste impreuna cu superiorul ierarhic direct o politica adaptata, pentru a asigura dezvoltarea permanenta a ofertei comerciale in segmentele sale;
- Este responsabil pentru rezultatele contului de exploatare din segmentele din subordinea sa (cifra de afaceri si de rentabilitate);
- Asigura existenta gamelor de produse definite in magazin;
- Asigura calitatea produselor de pe raft;
- Respecta obiectivele de vanzare;

CERINTE

- Studii superioare;
- Experienta minim 3 ani in functii de conducere, in comert/ distributie;
- Experienta in cadrul unui lant de magazine alimentare, reprezinta un avantaj major;
- Cunoastinte de limba franceza/ engleza la nivel conversational;
- Orientare spre client;
- Bune abilitati de comunicare si negociere;

BENEFICII OFERITE

- participarea la deschiderea si dezvolatrea primului magazin de profil in Pitesti;
- acces la experienta si valorile grupului;
- pacahet salarial atractiv;

Adecco Romania recruteaza pentru clientul sau, compania franceza care are ca profil magazinele de distributie a materialelor de constructii si amenajari interioare, fiind unul dintre liderii de piata de profil (grupul detine o retea formata din 560 de magazine):
RESPONSABIL DEPARTAMENT.