RESPONSABIL DE CONT BACK OFFICE

DISTRIGAZ SUD S.A

Job expirat

RESPONSABILITATI

Misiunea postului: Cresterea performantelor companiei prin politica de incasare si recuperare a debitelor financiare.

- Recuperarea creantelor
- Administrarea si intretinerea conturilor debitorilor
- Reducerea volumului creantelor si cresterea termenului de incasare

CERINTE

Competente
- Abilitate de comunicare
- Orientare spre client
- Spirit de echipa
- Initiativa
- Implicare

Alte cerinte:
- Studii superioare economice si/sau juridice
- Cunostinte interdisciplinare: tehnice, economice, juridice
- Experienta relevanta in domeniu similar: operatiuni/tranzactii economice etc.
- Cunostinte de operare calculator
- Disponibilitate pentru lucru cu program prelungit

BENEFICII OFERITE

- Computer personal, telefon mobil etc.
- Posibilitati de dezvoltare profesionala intr-o companie multinationala
- Lucru intr-o echipa dinamica

DISTRIGAZ SUD S.A., filiala a grupului Gaz de France, lider pe piata distributiei si comercializarii gazelor naturale