Responsabil Data-Entry

Global Remote Services SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Introducere de date 90% din timpul de lucru
- Organizarea si controlul activitatii echipei
- Responsabilitatea atingerii obiectivelor (calitativ si cantitativ)
- Raportarea si analizarea rezultatelor
- Evaluarea activitatii si performantelor individuale ale operatorilor

CERINTE

- Este esentiala si eliminatorie buna cunoastre a limbii italiene scrisa si vorbita;
- Cunoasterea de baza a termenilor tehnici in domeniul mecanica auto;
- Studii in domeniul mecanicii auto reprezinta un avantaj;
- Cunostinte medii/avansate operare PC.

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix motivant;
- Bonus de activitate;
- Beneficii(bonuri de masa,asigurare medicala privata) etc.

Global Remote Services este o companie care activeaza in domeniul serviciilor de Call Center.
In vederea dezvoltarii unei noi activitati pentru un grup international, Global Remote Services cauta un responsabil pentru serviciul de Data-Entry (introducere date in aplicatie software proprie).