Responsabil Curatenie

Office Services Solution SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Birou situat in zona Decebal angajeaza responsabil curatenie,3 ore pe zi.

CERINTE

Cerinte:
-Persoana meticuloasa cu un ridicat simt estetic
-Disponibilitate lucru zilnic intre orele: 6:00-9:00
-Experienta de lucru in curatenie;
-Persoana dinamica, curata, ordonata ,organizata si de incredere;

BENEFICII OFERITE

Oferta:
Birou central modern, mediu de lucru placut .
Contract de munca
Salariu fix 880 lei net/luna

La OSS, ne-am angajat in a furniza clientilor nostri servicii de exceptie.

Birourile noastre de lux și spații de lucru unice aduc creativitate și profesionalism împreună . Filozofia OSS este să promoveze o experiență semnificativă pentru toți clienții noștri, astfel încât acestia să isi desfasoare activitatea la cele mai bune standarde.

OSS oferă acces la cele mai bune locatii , cele mai bune facilități , cele mai bune tehnologii și cei mai buni oameni esențialI pentru a face afacerea dvs. de succes . OSS vă sprijină cu expertiză profesională , astfel încât să va concentrati pe operațiunile de companie . Venim cu o resursă de soluții care se potrivesc cel mai bine afacerii Dvs.