Responsabil cu urmarirea lucrarilor santier

IMSAT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul este subordonat Responsabilului cu Planificarea si nu are oameni in subordine.

Responsabilitati:
- urmarirea activitatilor desfasurate in santier conform programului furnizat de catre Responsabilul cu Planificarea
- intocmeste zilnic site book-ul
- intocmeste rapoarte zilnice cu privire la desfasurarea lucrarilor

CERINTE

- Experienta de cel putin 1 an pe o pozitie similara
- Studii tehnice absolvite - preferabil Facultatea de Constructii sau Institutul Politehnic
- Buna cunoastere a MS Office (Word, Excel)
- Cunostinte medii de limba engleza
Carnet cat.B
- Disponibilitate la deplasari si la program prelungit;
- Disponibilitate la lucrul in santier
- Atentie la detalii, spirit organizatoric, seriozitate, bune abilitati de comunicare si relationare;
- Capacitate de lucru individuala, rezistenta la stres
- Trasaturi de personalitate: persoana organizata, meticuloasa, proactiva, cu atitudine pozitiva

BENEFICII OFERITE

- Se ofera un pachet salarial atractiv si posibilitati de promovare conform performatelor.

Numai candidatii selectati vor fi contactati.

DESCRIEREA FIRMEI

Integrator de servicii industriale:
- proiecte la cheie in industria cimentului, infrastructura telecomunicatii, echipamente electrice si de automatizari, retele voce-date, sisteme de securitate, confectii si structuri metalice
- antreprenor general constructii civile si industriale