RESPONSABIL CU CONTROLUL CALITATII

Socio Plus

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Controleaza calitatea lucrarilor de constructii executate de firma - se asigura de corespondenta si respectarea standardelor de calitate ale productiei/tehnologiilor la nivel si in concordanta cu normele legale
- Isi asuma responsabilitatea pentru implementarea si controlul masuratorilor QA
- Coordoneaza auditurile de produs/proces/documente pentru a se asigura ca sistemele de calitate sunt implementate corect si sunt eficiente
- Reprezinta managementul companiei in relatia cu clientii si cu organismele de certificare legat de cerinte ale calitatii produselor

CERINTE

- Studii superioare in domeniul constructiilor/ tehnologia materialelor de constructii
- Minimum 5 ani experienta intr-o pozitie similara, preferabil in domeniul productiei de materiale de constructii
- Capabil sa urmareasca indeplinirea procedurilor operationale in domeniul calitatii
- Curs de specializare în domeniul sistemelor de management al calitatii

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv

Socio Plus SRL (www.socioplus.ro) este o firma de consultanta organizationala cu servicii orientate atat spre interiorul organizatiei (managementul resurselor umane, evaluarea performantelor profesionale, evaluarea psihologica a personalului etc.), cat si spre exterior (studii si cercetari de piata). HR Recruitment este serviciul de recrutare al Socio Plus pentru clientii sai.
Clientul este o companie de constructii din Brasov, in continua ascensiune. Realizeaza in special constructii mari (sedii mari de firma, hipermarket-uri, hale industriane).