Responsabil CQ - postul este in Cluj Napoca

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Rol: Efectueaza activitati de controlul calitatii

• Realizeaza programul de control pe lucrari
• Asigura respectarea prevederilor privind calitatea
• Asigura instruirea privind controlul de calitate
• Efectueaza controalele si inspectiile ce revin responabilului CQ
• Tine evidenta si gestioneaza documentele si inregistrarile aferente controlului calitatii

CERINTE

• studii superioare tehnice, Facultatea de Constructii , sectia CCIA
• cunoasterea standardelor si normelor in vigoare
• cunoasterea tehnologiilor de ultima generatie in constructii
• autoritar si corect
• seriozitate si profesionalism
• minim 8 ani experienta intr-un post similar
• atentie la detalii

BENEFICII OFERITE

• posibilitati de dezvoltare profesionala in cadrul companiei
• oportunitatea contributiei la proiecte de dimensiuni
• pachet salarial atractiv
• telefon de serviciu
• masina de serviciu