Responsabil Controlul Calitatii (QC)

IMSAT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul este subordonat Responsabilului cu Asigurarea Calitatii si nu are oameni in subordine.

Responsabilitati:
- asigurarea controlului calitatii in santier
- realizarea proceselor verbale de lucrari ascunse
- verificarea documentelor de calitate pentru materialele ce se folosesc in santier
- verificarea tuturor documentelor din santier
- vizarea bonurilor de transport
- raportarea zilnica catre Responsabilul cu Asigurarea Calitatii

CERINTE

Experienta de cel putin 2 ani pe o pozitie de Responsabil cu Controlul Calitatii in santiere de constructii
Studii tehnice absolvite - preferabil Facultatea de Constructii sau Institutul Politehnic
Buna cunoastere a MS Office (Word, Excel)
Cunostinte medii de limba engleza
Carnet cat.B
Disponibilitate la deplasari in tara si la program prelungit; disponibilitate la lucrul in santier
Atentie la detalii, spirit organizatoric, seriozitate, bune abilitati de comunicare si relationare ; capacitate de lucru individuala, rezistenta la stres
Trasaturi de personalitate: persoana organizata, meticuloasa, proactiva, cu atitudine pozitiva

BENEFICII OFERITE

Se ofera un pachet salarial atractiv si posibilitati de promovare conform performatelor.

Numai candidatii selectati vor fi contactati

DESCRIEREA FIRMEI

Integrator de servicii industriale:
- proiecte la cheie in industria cimentului, infrastructura telecomunicatii, echipamente electrice si de automatizari, retele voce-date, sisteme de securitate, confectii si structuri metalice
- antreprenor general constructii civile si industriale