RESPONSABIL CONTROL ANTI-FRAUDA

RODBUN GRUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- jobul presupune delegatii saptamanale in toata Romania pentru intocmire de punctaje cu clientii companiei.
- identificarea si prevenirea fraudelor, analizarea factorilor financiari de risc ai companiei
- realizarea interviurilor si investigarea cazurilor in care s-au incalcat regulile de procedura ale companiei
- rezolvarea situatiilor care presupun un deficit financiar pentru companie

CERINTE

- disponibilitate pentru delegatii in Tara (aproximativ 4 zile in fiecare saptamana)
- studii superioare
- abilitate de a redacta si elabora rapoarte de activitate
- abilitati de investigare a persoanelor
- abilitati analitice, de planificare si organizare

BENEFICII OFERITE

Se ofera :
- salariu fix atractiv
- telefon mobil
- masina
- decontarea tuturor cheltuielilor de deplasare
- bonus in functie de rezultate

Compania noastra construieste unul din cele mai ambitioase proiecte din agricultura : sa oferim cea mai buna solutie fermierului roman.