Responsabil Contracte

RCS & RDS

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Intocmeste si verifica derlularea contractelor;
• Raspunde de corespondenta si contractele incheiate in Departamentul Achizitii;
• Verifica corectitudinea documentelor pe care le intocmeste;
• Diverse rapoarte catre conducerea societatii.

CERINTE

• Absolvent studii juridice;
• Experienta relevanta in intocmire contracte;
• Cunostinte foarte bune de limba engleza (engleza business constitue avantaj);
• Abilitati foarte bune de identificare si rezolvare probleme;
• Rezistenta la lucru in conditii de stres;
• Spirit de echipa;
• Disponibil la program flexibil;
• MS Office (Word, Excel, Outlook);

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru tanar si dinamic;
Companie in plina ascensiune.

RCS & RDS este unul dintre cei mai importanti furnizori privati de servicii integrate de telecomunicatii.

Ce va oferim?
Servicii de televiziune [prin cablu tv de la RCS & RDS si DigiTV]
Acces Internet si comunicatii de date [RDS.Net, RDS.Link]
Telefonie fixa nationala si internationala [RDS.Tel]