responsabil contracte

rotary constructii

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmirea si monitorizarea derularii contractelor cu furnizorii
- Corelarea si ajustarea contractelor cu furnizori in functie de suplimentarile /diminuarile comenzilor si termenele negociate cu clientul
- Organizarea si mentinerea in ordine si updated a bazei de date, scriptica si informatica
- Colaboraea cu departamentele interne in vederea optimizarii circuitului de informatii si documente.

CERINTE

- Studii medii/superioare in constructii sau economice
- Cunostinte PC: Word, Excel, PowerPoint
- Limba engleza nivel mediu/avansat
- Persoana comunicativa, prezentabila, organizata , motivate, atitudine pozitiva de tip “ to do “

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Se discuta in cadrul interviului

Rotary Constructii este lider in executia de constructii de vile, blocuri de locuinte,dar si cladiri de birouri, sedii administrative, scoli si sali de sport sau restaurari de mare complexitate, la preturi convenabile, remarcandu-se prin rapiditatea deciziei si supletea negocierilor, respectand termenele convenite si in conditii de calitate deosebita.
Persoanele interesate rog sa trimita cv-ul pe adresa de email raluca.alexandru@ rotaryconstructii.ro