Responsabil Comunicare Interna

Automobile Dacia SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Coordoneaza activitatile de comunicare interna pentru Directia Comerciala;
-Asigura informarea corecta si rapida a angajatilor Dacia - Renault - Nissan, evidentiind strategiile si rezultatele companiei;
-Gestioneaza bugetul de comunicare interna;
-Promoveaza realizarile Dacia - Renault - Nissan in cadrul companiei;
-Concepe si realizeaza mijloacele de comunicare interna: newslettere, flash-uri - info, materiale pentru reteua intranet;
-Organizeaza evenimentele interne ale companiei;
-Realizeaza anchete si chestionare de satisfactie;
-Reprezinta interfata in termeni de comunicare interna intre Directia Comerciala si reteaua de agenti vanzari.

CERINTE

-Absolvent (a) de studii superioare, de preferinta Facultatea de Comunicare si Relatii Publice;
-Minim 3 ani experienta in comunicare;
-Experienta in comunicare interna constituie un avantaj;
-Excelente cunostinte de limba franceza si limba engleza;
-Cunoasterea domeniului auto constituie un avantaj;
-Persoana creativa, organizata, cu abilitati de lucru in echipa.

BENEFICII OFERITE

-Mediu de lucru international;
-Oportunitati de dezvoltare profesionala;
-Pachet salarial competitiv;
-Pachet pentru relocare geografica.

DACIA parte integranta a grupului RENAULT, grup de origine franceza care si-a consolidat dimensiunea internationala din momentul realizarii aliantei sale cu NISSAN va ofera acum posibilitatea de a descoperi si lucra in lumea pasionanta a automobilului. Fabricam si comercializam produse si servicii tot mai moderne si mai inovatoare, iar dumneavoastra aveti oportunitatea sa ne insotiti in realizarea obiectivelor noastre.