RESPONSABIL COMUNICARE

Automobile Dacia SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Propune planul anual de comunicare (actiuni, buget), stabilit in coerenta cu planul de comunicare al intreprinderii.
Implementeaza si gestioneaza dispozitivul de comunicare interna (propune strategii de comunicare, elaboreaza actiunile asociate, concepe si redacteaza diverse documente scrise si audio-vizuale; propune si organizeaza evenimente de comunicare interna, gestioneaza o echipa si o retea de corespondenti de comunicare).

CERINTE

¿ Studii superioare ¿ litere, jurnalism sau economice;
¿ Experienta de cel putin 3 ani in comunicare de intreprindere;
¿ Limba franceza si engleza fluent;
¿ Bune cunostinte de utilizare a calculatorului;
¿ Capacitate de a forma, gestiona si a face sa evolueze o echipa;
¿ Spirit de lucru in echipa si in \"transversal\", buna capacitate de organizare;
¿ Spirit deschis, creativitate;
¿ Aptitudine de inter-relationare si creare a unei retele eficace;
¿ Domiciliu stabil in Pitesti sau disponibilitate de relocare in Pitesti.