Reprezentant comercial

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie multinaţională cu profil comercial în domeniul technicii de piscină şi a accesorilor de decoraţiuni, cu o experienţă de peste 20 de ani caută pentru magazinul de prezentare din Bucureşti

Sarcini:
- vanzarea produselor în magazinul din Bucureşti
- administratrea facturilor, casei de marcat şi a încasărilor
- achiziţionarea produselor din depozitele centrale
- întocmirea rapoartelor săptămânale
- cunoaşterea sistemului informatic, şi a produselor societăţii

CERINTE

Cerinţe:
- studii medii cu profil economic şi/sau tehnic
- experienţă de minim 3 ani în comerţ en-detail
- abilităţi de comunicare şi rezolvare a problemelor apărute
- cunoştinţe solide de operare pe calculator
- permis de conducere cat. B
- cazier judiciar

Avantaje:
- experienţă în instalaţii
- cunoaşterea limbii engleze sau maghiare

BENEFICII OFERITE

Ce oferim:
- contract de muncă, salar asigurat, stabilitatea unei companii în dezvoltare continuă
- salar competitiv

Pentru aplicare trimite CV profesional bilingv cu poză.