RESPONSABIL COMERCIAL carne de pasare

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI deoarece:
* SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT INSUFICIENTE!!!
In consecinta, va asteptam sa efectuati o programare pentru sustinerea interviului la telefon:327.66.55 sau 327.79.79; in fiecare zi intre orele 9:00 si 17:00.

SARCINI SI ATRIBUTII:

* Tine legatura cu clientii firmei;
* Prezinta oferta potentialilor clienti;
* Negociere preturi de vanzare cantitati;
* Stabileste termenele de livrare;
* Dezvolta baza de date clienti;
* Prezinta rapoarte periodice de activitate catre directorul de vanzari;
* Activitati de prospectare a pietei.

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:

* Absolvent studii superioare sau medii;
* Experienta aproximativ 1 an in vanzari (carne de pasare, F.M.C.G. sau produse congelate);
* Cunostinte bune MS Office;
* Permis auto, categoria B.

Candidatul ideal trebuie sa aiba abilitati de comunicare si relationare, sa fie muncitor, loial si implicat.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:

Salariul NET lunar 2000-2500 RON.
Salariul in perioada de proba este de 1200 RON.
Se ofera auto la dispozitie, telefon.
Program de lucru L-V: 8.00-18.00, S: 8-13.
Perioada de proba este de 1 luna.
Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

MODALITATE DE INSCRIERE:

SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT ABSOLUT INSUFICIENTE !!
* PENTRU INSCRIEREA LA INTERVIUL DE SELECTIE se poate suna zilnic intre orele 9:00-17:00 la telefon: 327.66.55 sau 327.79.79 .

CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE PRODUCTIA SI DISTRIBUTIA DE CARNE DE PASARE.
Locatia se afla in sectorul 3 Bucuresti.

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica.
POSTURILE DISPONIBILE VA SUNT PREZENTATE DACA ACCESATI www.mediamarket.ro