Responsabil Clienti

ITS Events Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovam Centrul de training si team building Aqvila Club aflat in Rucar.
Este o locatie de lux destinata exclusiv turismului de afaceri.
www.aqvilaclub.ro
Candidatul va trebui sa :
- gestioneze baza de date clienti;
- identifice potentialilor clienti
- stabileasca intalniri
- faca prezentari catre potentialii clienti;
- gestioneze relatiei cu furnizorii de servicii pentru evenimente;
- raporteze si evalueze activitatile proprii.

CERINTE

- persoana energica si motivata
- cunoasterea pietei (turism)- reprezinta un avantaj
- initiativa, tenacitate, seriozitate, atitudine pozitiva
- abilitati de comunicare si negociere
- prezenta placuta, discreta, business
- cunostinte PC : Microsoft Office (Excell, Word, Power Point)
- capacitate de lucru in conditii de stres (atat in echipa cat si individual)
- carnet de conducere categoria B
- cunoasterea limbii engleze este necesara
- bune cunostinte de limba romana sunt necesare

BENEFICII OFERITE

in functie de activitatea desfasurata

ITS Events Management este o companie specializata in organizarea de evenimente
( lansari de companie / produs , conferinte, expozitii , programe de team-building) .