Responsabil Clientela PF / RMI la Bucuresti

MKB ROMEXTERRA BANK S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Administrarea, mentinerea si dezvoltarea unui portofoliu de clienti
• Atragerea de noi clienti
• Vanzarea intregii game de produse destinate persoanelor fizice

CERINTE

• Studii superioare (preferabil economice, juridice, matematica-informatica)
• Cunoasterea produselor si serviciilor bancare, a instrumentelor de plata
• Cunostinte de limba engleza – nivel mediu
• Experienta in vanzari in domeniul bancar de minim 6 luni
• Abilitati operare PC
• Abilitati de vanzare si de negociere
• Persoana analitica, responsabila
• Abilitati excelente de comunicare

Constituie avantaj:
• Cursuri de tehnici de vanzare, tehnici de negociere, comunicare
• Cunostinte privind activitatea de creditare si analiza economico-finaciara

Daca profilul dumneavoastra corespunde cerintelor descrise mai sus si doriti sa va alaturati echipei MKB Romexterra Bank, trimiteti CV-ul pâna cel mai tarziu la data de 26.09.2008, insotit de o scrisoare de intentie pe adresa de e-mail: hr.recrutare@romexterra.ro, sau fax:021-3178218
Va rugam sa mentionati pozitia pentru care aplicati \"Responsabil clientela PF/RMI\".
Nu vor fi luate în considerare CV-urile candidatilor care nu îndeplinesc cerintele postului. Persoanele selectate vor fi contactate telefonic.