RESPONSABIL CALITATE Junior

MEDIPLUS EXIM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitia se subordoneaza direct Managerului de Calitate si presupune urmatoarele responsabilitati:
- elaboreaza proceduri interne de sistem si participa la elaborarea procedurilor de proces;
- realizeaza revizia si administrarea documentatiei Sistemului de Management al Calitatii;
- asigura intruiri pe proceduri interne de sistem si Manualul Calitatii;
- participa la realizarea auditurilor interne calitate.

CERINTE

Studii superioare;
Curs Specialist Managementul Calitatii si/sau Auditor Intern;
Comunicare la diferite niluri ierarhice;
Spirit de echipa;
Analiza si sinteza;
Atentie la detalii;
Incadrare in termene.

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial motivant si oportunitatea dezvoltarii profesionale in cadrul unei companii de succes.

Mediplus Exim SRL este cel mai mare distribuitor de medicamente din Romania si este parte componenta a grupului A&D Pharma alaturi de o puternica retea de farmacii, Sensiblu SRL.