Responsabil Calitate

Helinick SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestionarea sistemului de management al calitatii;
- Asigura si urmareste implementarea si respectarea procedurilor companiei;
- Documenteaza proceduri si asigura suportul necesar la elaborarea procedurilor in toate departamentele companiei;
- Planifica, coordoneaza si participa la programul de audit intern in toate departamentele , comunicarea rezultatelor acestuia, monitorizarea inchiderii actiunilor corective / preventive rezultate;
- Efectueaza audituri interne si urmareste modul de aplicare al actiunilor corective / preventive in scopul inlaturarii neconformitatilor constatate;
- Realizeaza auditurile de proces si feed-back asupra planurilor de actiuni;
- Asigura implementarea si respectarea procedurilor privind sistemele de calitate;
- Formeaza personalul in probleme de calitate;

CERINTE

- Curs auditori sisteme de calitate(avantaj)
- Cunostinte tehnice de specialitate in domeniul sistemelor de calitate;
- Cunostinte operare PC;
- Dinamism, entuziasm fata de activitatea desfasurata;
- Persoana meticuloasa, perseverenta, capabil sa gestioneze mai multe sarcini simultan;
- Abilitati de planificare si organizare, stabilire prioritati;
- Orientare catre obtinerea rezultatelor;

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant,
- Bonuri de masa,
- Conditii de lucru la standarde occidentale

HELINICK a fost infiintata in 1991, fondatorii sai prevazand o companie destinata rezolvarii problemelor si acordarii unui suport inteligent pentru sistemele de securitate electronica. Ca raspuns la nevoile consumatorilor, a rezultat o dezvoltare a tehnologiei sistemelor de securitate, cat si a solutiilor pentru clienti.
Dezvoltarea societatii a fost posibila utilizând experienta de 15 ani a personalului companiei in domeniul ingineriei sistemelor de inalta securitate, precum si a tehnologiilor avansate. Forta si dezvoltarea continua se bazeaza pe urmatoarele elemente:
- CALITATE TOTALA certificata ISO9001
-PRODUSE certificate CE
- SERVICE in peste 30 orase din ROMANIA
- INSTRUIRE instalatori/clienti cu suport tehnic complet