RESPONSABIL CALITATE

MERIDIAN DACIA RENAULT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestionarea sistemului de management al calitatii.
- Asigura si urmareste implementarea si respectarea procedurilor companiei.
- Documenteaza proceduri si asigura suportul necesar la elaborarea procedurilor in toate departamentele companiei.
- Planifica, coordoneaza si participa la programul de audit intern in toate departamentele , comunicarea rezultatelor acestuia, monitorizarea inchiderii actiunilor corective / preventive rezultate.
- Efectueaza audituri interne si urmareste modul de aplicare al actiunilor corective / preventive in scopul inlaturarii neconformitatilor constatate.
- Realizeaza auditurile de proces si feed-back asupra planurilor de actiuni.
- Asigura implementarea si respectarea procedurilor privind sistemele de calitate.
- Formeaza personalul in probleme de calitate.

CERINTE

- Studii superioare tehnice.
- Minim 1 an experienta intr-o pozitie similara.
- Curs auditori sisteme de calitate(avantaj).
- Cunostinte tehnice de specialitate in domeniul sistemelor de calitate.
- Cunostinte operare PC.
- Dinamism, entuziasm fata de activitatea desfasurata.
- Persoana meticuloasa, perseverenta, capabil sa gestioneze mai multe sarcini simultan.
- Abilitati de planificare si organizare, stabilire prioritati.
- Orientare catre obtinerea rezultatelor.

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de dezvoltare personala si profesionala fiind parte a unei echipe dinamice si performante.
- Salariul brut oferit 500 euro

Din dorinta de a fi cat mai aproape de clientii sai Meridian Dacia Renault prin cele doua locatii ale sale din Bucuresti respectiv din Berceni si Militari pune la dispozitie o variata gama de servicii la standarde occidentale.Printr-o echipa tanara si profesionista, stam la dispozitia dumneavostra pentru a va informa despre toate produsele si serviciile Dacia-Renault si a va ajuta sa luati cea mai buna decizie.