RESPONSABIL CALITATE

MERIDIAN DACIA RENAULT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Gestionarea sistemului de management al calitatii ;
Asigura si urmareste implementarea si respectarea procedurilor companiei;
Documenteaza proceduri si asigura suportul necesar la elaborarea procedurilor in toate departamentele companiei;
Planifica, coordoneaza si participa la programul de audit intern in toate departamentele , comunicarea rezultatelor acestuia, monitorizarea inchiderii actiunilor corective / preventive rezultate;
Efectueaza audituri interne si urmareste modul de aplicare al actiunilor corective / preventive in scopul inlaturarii neconformitatilor constatate;
Realizeaza auditurile de proces si feed-back asupra planurilor de actiuni;
Asigura implementarea si respectarea procedurilor privind sistemele de calitate;
Formeaza personalul in probleme de calitate;

CERINTE

Studii superioare tehnice;
Minim 1 an experienta intr-o pozitie similara;
Curs auditori sisteme de calitate(avantaj)
Cunostinte tehnice de specialitate in domeniul sistemelor de calitate;
Cunostinte operare PC;
Dinamism, entuziasm fata de activitatea desfasurata;
Persoana meticuloasa, perseverenta, capabil sa gestioneze mai multe sarcini simultan;
Abilitati de planificare si organizare, stabilire prioritati;
Orientare catre obtinerea rezultatelor;

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea de dezvoltare personala si profesionala fiind parte a unei echipe dinamice si performante;
Salariul brut oferit 550 euro

Din dorinta de a fi cat mai aproape de clientii sai Meridian Dacia Renault prin cele doua locatii ale sale din Bucuresti respectiv din Berceni si Militari pune la dispozitie o variata gama de servicii la standarde occidentale.Printr-o echipa tanara si profesionista, stam la dispozitia dumneavostra pentru a va informa despre toate produsele si serviciile Dacia-Renault si a va ajuta sa luati cea mai buna decizie.