Responsabil Birou Bucuresti - Agent de Munca Temporara

EUROJOBS Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea activitatilor administrative ce vizeaza biroul din Bucuresti;
- Desfasurarea proceselor de selectie de personal in functie de proiectele aflate in desfasurare;
- Relationarea cu potentialii clienti, prospectarea comerciala pentru zona de interes, ofertare, incheierea de contracte ca si agent de munca temporara- zona industrialala;
- Dezvoltarea de new business in zona de interes.

CERINTE

- Studii Universitare finalizate ( licentiat sau masterat in psihologia resurselor umane si marketing / managementul resurselor umane / psihologia muncii / psihologie industriala si organizationala / relatii de munca si industriale / sau studii echivalente);
- Experienta obligatorie de minim 2 ani in sectorul de munca temporara (agent de munca temporara) – cu specialitatea industriala;
- Ambitiozitate si dinamism;
- Gandire strategica;
- Orientare spre rezultat;
- Bun management al timpului;
- Rezistenta la stres;
- Disponibilitate la deplasare;
- Limba spaniola si engleza fluent;
- Cunostinte bune de operare PC.

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix + variabile (in functie de rezultate);
- Formare profesionala specializata;
- Posibilitati de avansare in cadrul unui grup spaniol in plina expansiune.

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane, cauta pentru clientul sau un prestigios grup de firme spaniole specializat in consultanta resurse umane si constructii, Responsabil pentru Biroul din Bucuresti- Agent Munca Temporara.

www. eurojobs4you.com
www.eurojobs.at