Responsabil Asigurarea Calitatii / Specialist Calitate - Divizia Sisteme de Securitate

UTI SYSTEMS S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Participa la intretinerea si optimizarea documentelor sistemului de management a calitatii,
-Participa la efectuarea de Audituri interne ale SMC,
-Propune actiunile corective, ca urmare a auditurilor interne si urmareste implementarea acestora
-Intocmeste Planul calitatii pentru lucrarile contractate si urmareste respectarea acestuia,
-Monitorizeaza performantele proceselor din cadrul organizatiei,
-Comunicarea cu clientii interni si externi pentru a asigura eliminarea defectelor de calitate

CERINTE

1.Studii superioare tehnice;
2.Experienta in domeniul calitatii de cel putin 3 ani
3.Cunoasterea Standardelor din Seria ISO 9000 si a legislatiei interne din domeniul calitatii
4.Instruire auditor intern AQ;
5.Cunostinte minime de analiza statistica a datelor
6.Foarte buna utilizare a programelor: word, excel, powerpoint, visio
7.Cunostinte de limbi straine: Engleza – nivel avansat
Franceza – nivel mediu
8.Permis auto
9.Bune abilitati de comunicare, atitudine proactiva, spirit de echipa, receptivitate la instruire

BENEFICII OFERITE

-posibilitati de instruire si promovare intr-un mediu de lucru dinamic

In domeniul sistemelor integrate de securitate, DIVIZIA SISTEME DE SECURITATE a UTI se numara printre cei mai importanti integratori, oferind in calitate de furnizor de solu¿ii integrate de securitate pentru obiective cu grad ridicat de risc, solutii dedicate de securitate.