Responsabil Aprovizionare, Responsabil Devizare si Sofer

SC Metropolis Studio SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

Pentru Responsabil Devizare (cod RD):
- Gestionarea relatiilor cu furnizorii companiei;
- Actualizarea bazei de date si gasirea de noi furnizori;
- Lansarea comenzilor si urmarirea lor pana la livrare.

- Realizarea devizelor conform proiectului aprobat, pe baza ofertelor de materiale/manopera primite de la aprovizionare;
- Urmarirea si actualizarea devizelor / suplimentarilor pentru lucrarile din santiere.

Pentru Sofer (cod S):
- Transporturi diverse, activitati de curierat;
- Activitati de aprovizionare ocazionala cu marfa pentru santiere

CERINTE

Pentru Responsabil Aprovizionare (cod RA):
- Experienta pe un post similar;
- Cunostinte de MS Office, eventual cunostinte Wizcount – modulul de gestiune de stoc;
- Studii superioare (de preferat).

- Cunostinte de MS Office, cunoasterea programului Win Doc de la Intelsoft constituie avantaj;

Pentru sofer (cod S):
- Posesor al categoriei B, detinerea si a altor categorii constituie avantaj;
- Studii medii (de preferat).

Pentru toti candidatii:
- Cautam persoane dinamice si comunicative, cu foarte bune abilitati de organizare si planificare;
- Atitudine pozitiva, capacitate rapida de integrare in echipa;
- Seriozitate.

BENEFICII OFERITE

Se va discuta in cadrul interviului.

Studio de arhitectura complexa si design, oferind servicii integrate de dezvoltare conceptuala, proiectare si executie, motivat de lucrari de anvergura, isi mareste echipa.
Toti candidatii trebuie sa demonstreze spirit de echipa, putere de munca si seriozitate, bazate pe o structura de gandire creativa.