RESPONSABIL APROVIZIONARE

BRICOSTORE Romania S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gestionarea tuturor aspectelor legate de reaprovizionarea si asigurarea eficientei prin furnizorul de servicii logistice;
- determinarea volumului de marfuri necesar si cresterea ratei de disponibilitate a produselor in depozitul BRICOSTORE;
- mentinerea fluxului de produse pentru gestionarea obiectivelor de stoc si rotatie;
- optimizarea costurilor de logistica;
- gestionarea si supervizarea activitatii de transport extern;
- gestionarea si supervizarea activitatii Platformei;
- recomandarea si implementarea dezvoltarii de procese;
- gestionarea activitatii zilnice, conducerea si antrenarea echipei pentru obtinerea performantei.

CERINTE

- studii superioare finalizate;
- experienta pe o pozitie similara minim 2 ani;
- cunostinte operare pc la un nivel avansat (Windows, WMS, sisteme integrate de management);
- cunostinte limbi straine - engleza/franceza la un nivel avansat;
- persoana responsabila, perseverenta, calma;
- persoana cu bune abilitati de negociere, comunicare organizare.

BENEFICII OFERITE

- pregatire profesionala;
- integrarea intr-o echipa tanara si dinamica;
- salariu atractiv.

Grupul francez BRICOSTORE face parte din compania Bresson, infiintata cu mai bine de 155 de ani in urma si beneficiind de deja celebrul |savoir-faire| francez in domeniul comertului si al bricolajului. BRICOSTORE este un lant de magazine de bricolaj care se dezvolta rapid, atat in Romaina, cat si in Europa Centrala. Ne adresam familiilor, amatorilor de decoratiuni interioare, pasionatilor gradinaritului, dar si firmelor profesioniste, punandu-le la dispozitie cele mai competitive preturi de pe piata romaneasca de constructii, amenajari si gradinarit. BRICOSTORE a aparut pe piata romaneasca in anul 2001. In prezent BRICOSTORE a deschis 4 magazine in Bucuresti si 4 in tara, respectiv Brasov, Ploiesti, Constanta si Pitesti.