RESPONSABIL ADMINISTRATIV (COD 0010)

InfoGATE Telecom S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Administrarea zonei de responsabilitate;
- Gestionarea relatiei cu presedintii/ administratorilor blocurilor din zona de acoperire a retelelor;
- Negocierea, incheierea si administrarea contractelor in vederea dezvoltarii retelei.

CERINTE

- Caracter comunicativ, deschis, dinamic;
- Abilitati de planificare si organizare a activitatii;
- Meticulos si perseverent;
- Excelente abilitati de comunicare, prezentare si negociere;
- Cunostinte MS Office.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant;
- Mediu de lucru modern si profesionist;
- Oportunitatea dezvoltarii unei cariere de succes intr-o companie dinamica si inovativa.

C-ZONE, serviciul de internet InfoGATE Telecom, este liderul serviciilor de internet pentru persoane fizice din Bucuresti, avand un numar de peste 20.000 de abonati.

Daca vrei sa ai o cariera de succes alaturi de |, acum poti sa o faci!