Responsabil administrare retea de panotaj indoor

Master Group Expert

Job expirat

RESPONSABILITATI

· Dezvoltarea reletei de panotaj indoor: contractare spatii publicitare indoor, incheierea de contracte de inchiriere, montare panouri in locatii noi;
· Decorare spatii publicitare existente;
· Intretinere si administrare retea panotaj, verificarea panourilor, mentinerea legaturilor cu proprietarii spatiilor in care sunt montate panourile;
· Realizarea de rapoarte periodice de activitate.

CERINTE

· Persoana dinamica disponibila pentru munca de teren;
· Constituie avantaj cunoasterea municipiului Bucuresti sau buna orientare in spatiu;
· Abilitati de comunicare;
· Seriozitate, corectitudine, punctualitate, buna organizare si perseverenta;
· Posesor permis de conducere categoria B, experienta in condus minim 2 ani, fara incidente;
· Minim studii medii - diploma de bacalaureat.

BENEFICII OFERITE

· Mediu de lucru tanar, placut si motivant;
· Consiliere profesionala;
· Pachet de beneficii stimulativ: salariu fix foarte motivant + comision;
· Contract de munca si asigurari de sanatate de baza.

Suntem o agentie de publicitate tanara si dinamica. Activitatea noastra principala este publicitatea indoor.