Responsabil Administrare Personal - Buzau

ROSS Consultants

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este lider al pietei Românesti de produse de taiere si sudare a metalelor si este parte a unei companii multinationale ¿ lider European si numarul trei mondial ¿ ce activeaza în domeniile producerii si comercializarii gazelor medicale si industriale si a echipamentelor si consumabilelor de sudare. În scopul întaririi echipei Departamentului de Resurse Umane compania este în cautarea unei persoane capabile sa acopere cu succes responsabilitatile pozitiei de Responsabil Administrare Personal.

CERINTE

¿ studii: universitare (de preferat economie, management, psihosociologie);
¿ instruire: aptitudini de comunicare, lucru în echipa;;
¿ experienta de lucru: minim 3 ani în domeniul resurselor umane;
¿ limbi stra;ine: limba Engleza; (limba Franceza reprezinta un avantaj);
¿ lucrul cu calculatorul: MS Office, aplicatii de administrare de personal si salarizare.

BENEFICII OFERITE

Compania ofera un pachet salarial motivant si oportunitati de dezvoltare in cariera.