Responsabil Administrare Clienti

Personal Services Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Administrarea relatiilor cu clientii companiei: acordarea suportului necesar indeplinirii cerintelor acestora, scolarizarea si informarea clientilor, transformarea clientilor partiali in clienti permanenti, mentinerea unei foarte bune comunicari cu acestia si intampinarea lor in cazuri ce necesita o atentie deosebita, gestionarea cazurilor de neplata si rezolvarea reclamatiilor, prelucrarea rezilierilor;
- Administrarea activitatii de marketing/vanzare: analiza si studiul pietei, planificarea traseului pentru intalnirile de afaceri, pregatirea si efectuarea de intalniri de afaceri, pastrarea in sistemul informatic al companiei a unei evidente in timp real a activitatii (efectuarea de rapoarte de intalniri cu clientii, rapoarte zilnice, planuri saptamanale), pregatirea saptamanala a raportarilor – inventare la clienti, participarea la expozitii si targuri, cunoasterea si respectarea normelor SSM, PSI, si SU in cadrul companiei.

CERINTE

- Studii finalizate – de preferat domeniul economic;
- Abilitati de operare PC (nivel mediu);
- Cunsotinte de Limba Engleza/Germana –de preferat;
- Permis de conducere categoria B;
- Experienta in relatia cu clientii;
- Foarte bune abilitati de comunicare ;
- Atitudine proactiva si transparenta;
- Activitate imdependenta /responsabila;
- Putere de convingere;
- Capacitate de a gestiona simultan sarcini diferite;
- Initiativa si dorinta de a construi o cariera solida in domeniu.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv ;
- Mediu de lucru profesionist;
- Oportunitati de dezvoltare;
- Instruire corespunzatoare.

Personal Services Group este una dintre firmele cele mai importante în domeniul leasingului de personal si al recrutarii de personal din Ungaria. In Romania, suntem o companie aflata intr-o crestere dinamica care se datoreaza faptului ca intotdeauna punem pe primul loc satisfacerea dorintelor clientilor nostri in ceea ce priveste calitatea serviciilor noastre, promptitudinea si rigurozitatea implementarii proiectelor.

Detalii:
Tel.: 021.310.48.00
Mobil: 0728.063.417