Responsabil Achizitii Materiale de Constructii

Dynamic Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati cheie:

- elaborarea si lansarea comenzii catre furnizori

- raspunde de gestionarea eficienta a stocurilor

- mentine relatiile cu furnizorii

- urmareste derularea contractelor cu furnizorii

- se asigura de respectarea conditiilor de livrare

- stabileste necesarul de marfa impreuna cu dep. de vanzari

CERINTE

Studii:

- obligatoriu Facultatea de Constructii

Experienta:

- min. 1 an in achizitii materiale de constructii

Cerinte:

- motivat sa lucreze in acest domeniu

- organizat, disciplinat

- responsabil

- abilitati excelente de comunicare

- cunostinte PC: Word, Excel, Outlook, Internet Explorer

- cunostinte limba Engleza mediu scris / citit

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant

Lider pe piata de import si distributie de consumabile pentru birou (riboane pentru imprimante
matriciale si masini de scris, cartuse pentru imprimante inkjet si laserjet), medii de stocare (dischete, CD-uri / DVDuri, casete de stocare date), casete video si audio pentru consumatori casnici sau profesionali (VHS, S-VHS,
betacam SP, DV-CAM, DAT), doreste sa angajeze, prin intermediul Dynamic Human Resources: Contabil financiar.
Aceasta pozitie reprezinta o excelenta oportunitate pentru aplicarea cunostintelor si abilitatilor in
domeniul contabilitatii.