RESPONSABIL ACHIZITII

HR BUSINESS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala care produce si comercializeaza sisteme de tevi pentru constructii civile si industriale. In prezent, este disponibila in cadrul acestei companii pozitia de Responsabil Achizitii.

Responsabilitatile postului includ:

- Lansarea si urmarirea comenzilor catre furnizorii de produse;
- Participarea la elaborarea planurilor de actiune privind programul achizitiilor de marfa vs. buget;
- Planificarea comenzilor necesare pentru stocuri depozite;
- Verificarea integritatii comenzilor;
- Intocmirea si transmiterea rapoartelor lunare de activitate catre Directorul Logistica.

CERINTE

Candidatii potriviti vor detine:

- Experienta anterioara intr-o pozitie similara de min. 2 ani;
- Cunostinte limba engleza - nivel avansat;
- Cunostinte PC (MS Office);
- Permis de conducere cat. B (preferabil).

BENEFICII OFERITE

- Se ofera un pachet motivant care include schema de bonusare, asigurare medicala si programe de training.

HR Business Consulting este o agentie care aduce un suflu nou pe piata serviciilor de consultanta pe probleme de resurse umane, avand o abordare moderna, apropiata si adaptata clientului, astfel incat cererea si oferta de munca sa se intalneasca cu maximul de succes.