RESPONSABIL ACHIZITII

S.C. LGS GRUP S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentine relatia cu furnizorii interni si externi;
- participa la intalnirile cu reprezentantii furnizorilor;
- se ocupa de negociearea contractelor;
- actualizeaza baza de date cu informatii legate de furnizori, produse, preturi;
- realizeaza studii de piata;
- participa la realizarea materialelor de comunicare si promovare;
- elaboreaza si implementeaza planuri de marketing;
- analiza stocurilor/vanzarilor.

CERINTE

- studii superioare finalizate;
- experienta anterioara in achizitii - constituie un avantaj;
- cunostinte operare PC (Word, Excel) ;
- cunostinte limba engleza ;
- permis de conducere categoria B ;
- abilitati de comunicare, negociere, spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea dezvoltarii unei cariere in cadrul grupului.

Infiintata in anul 2003, compania Lifetime Glazing Solutions Grup a devenit in scurt timp principalul furnizor de geam termopan a peste 60 de firme din Bucuresti. Succesul firmei se datoreaza dotarii sale tehnice de exceptie (linie automata Peter Lisec¿, instalatii de sigilare Reinhardt Technik¿ de ultima generatie, softuri de optimizare performante), managementului riguros al calitatii, si nu in ultimul rand personalului specializat la marile firme de profil din Europa.