RESPONDENT SONDAJ DE OPINIE PROFESIONIST

voinicul

Job expirat

RESPONSABILITATI

Studierea pietei cu ajutorul Internetului este modul - cel mai rapid si eficient din punct de vedere financiar si al acuratetii datelor culese - de a construi un mediu in care oamenii si organizatiile au acces usor si convenabil la informatie.In cadrul acestui sistem suntem veriga de legatura intre organizatii si oameni, iar aprecierea si atentia noastra este indreptata atat catre clientii nostri cat si catre respondentii nostri.
Putem spune in acest caz, ca existenta noastra pe piata are dublu sens:* sa oferim clientilor nostri informatiile necesare unui marketing eficient si optimizat unei economii competitive;* sa oferim respondentilor sansa de a-si exprima opiniile si de avea o sursa alternativa de venit, un job pentru acasa

CERINTE

-conexiune la internet
-seriozitate
-bune abilitati de lucru

BENEFICII OFERITE

Respondentul primeste bani/ premii/ recompense dupa un anumit numar de chestionare completate

DESCRIEREA FIRMEI

After school