Resp. Sistem Management calitate¿mediu-securitate

S.C. ROMIB S.A

Job expirat

RESPONSABILITATI

- se subordoneaza directorului sistem management integrat
- asigura relatiile in domeniul calitatii-mediului-securitatii cu clientii si autoritatile
- intocmeste si actualizeaza documente specifice sistemului integrat
- actualizeaza baza de date cu legislatia aplicabila sistemului de management integrat
- asigura suport pentru implementarea cerintelor sistemului integrat in cadrul proceseor de executie
- participa la auditurile interne si urmareste implementarea actiunilor dispuse
- stabileste conditii contractuale din punct de vedere al respectarii cerintelor legislatiei privind calitatea, mediul si securitatea muncii
- intocmeste rapoarte de stadiu cu privire la implementarea cerintelor sistemului
- propune masuri corective si preventive de eliminare a situatiilor neconforme
- asigura suport pentru activitatile de controlul calitatii

CERINTE

- persoana dinamica, motivata, analitica, capacitate de lucru in echipa, in conditii de stress si cu termene impuse
- abilitati deosebite de comunicare scris si oral
- experienta relevanta intr-o firma cunoscuta cu profil de constructii/instalatii
- experienta de min. 2 ani intr-o pozitie similara
- studii superioare tehnice, cursuri si atestate in domeniul calitatii-mediului-securitatii
- cunoasterea limbii engleze
- carnet de conducere si disponibilitate pentru deplasari in tara

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial motivant, in functie de conformitatea cu cerintele pozitiei.
Vor fi contactati numai candidatii care corespund cerintelor.

Lider de grup si antreprenor general; domeniul de activitate :- proiectare ,inginerie, pregatire on-site, instalatii electrice, instrumentatie si control, curenti slabi, infrastructura, lucrari de structuri si finisaje interioare, instalatii si aer conditionat, sanitare, termice