Resercher Internet - limba italiana

OBIETTIVO LAVORO ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- urmarirea pe Internet a continutului in limba italiana al unor site-uri specifice (domeniul licitatiilor publice pe intreg teritoriul Italiei) dintr-o baza de date furnizata de angajator
- extragerea informatiilor cerute de Client si trimiterea lor catre acesta

CERINTE

- Asteptam cu nerabdare sa te intalnim daca:
- stii limba italiana nivel mediu
- Internetul ti-e prieten
- ai nevoie de un venit sigur obtinut dintr-un job facut cu placere

BENEFICII OFERITE

Aplica un CV si poti sa ai parte de:
- mediu profesional tanar si relaxat
- posibilitatea aprofundarii limbii italiene
- traininguri de formare cu personal italian
- loc de munca in zona usor accesibila - zona Unirii Bucuresti

DESCRIEREA FIRMEI

Obiettivo Lavoro Romania srl desfasoara activitati de:
- Selectie si plasare a fortei de munca in Romania
- Agentie de munca temporara in Romania
- Recrutare si selectie de forta de munca pentru strainatate