RESEARCH ASSISTANT

S.C. Operations Research SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea de interviuri in profunzime cu persoane fizice si juridice
- Suport pentru analistul senior in redactarea rapoartelor de cercetare/ analizei
- Desk research /documentare pentru proiecte
- Activitati administrative

CERINTE

- Absolventi studii universitare sau masteranzi (marketing, comunicare, sociologie);
- Experienta relevanta (minim un an) in cercetare de marketing
- Bune cunostinte de marketing si metodologie cercetare calitativa;
- Buna cunoastere a urmatoarelor aplicatii: PowerPoint, Word, Excel, Internet Explorer, Outlook;
- Limba engleza - fluent; o a doua limba straina reprezinta un plus
- Capacitate de analiza si sinteza;
- Disponibilitate pentru program prelungit si pentru a calatori in tara
- Foarte bun coechipier;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv bazat pe performante
- Posibilitatea avansarii in interiorul companiei
- Training de specialitate

Operations Research, este o companie de marketing si studii de piata cu o vasta experienta in domeniu.