reprezentant vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Sa cunosti si sa promovezi produsele companiei.
* Sa consiliezi clienţii.
* Sa fii orientat catre atingerea ţintelor de vânzări.
* Sa fii constient de calitatea imaginii directe pe care o creezi ca purtător de imagine al companiei.
* Sa avizezi documentele emise si sa depui primele de asigurare corect, complet si la timp.
* Sa fii diligent cu documentele pe care le ai în gestiune.

CERINTE

• Experienta in Asigurari de minim 6 luni
• Experienta in proiecte de voluntariat, internship sau efectuarea de stagiu de practica in cadrul unei institutii cu profil financiar-bancar
• Abilitati de comunicare - usurinta in relationare interpersonala si capacitatea de adaptare
• Dorinta de implicare, initiativa
• Capacitate de decizie rapida
• Capacitate si deprinderi de a lucra in regim de target de vanzari
• Satisfactie si motivatie interna pentru domeniul vanzari

BENEFICII OFERITE

• Se discuta la interviul final.