Reprezentati regionali de vanzari in domeniul logisticii

Edy Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvoltarea portofoliului de clienti;
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor comerciale cu actualii clienti;
- propunerea de solutii si recomandari pt fiecare tip de client in functie de specificul acestuia;
- realizarea rapoartelor de activitate;
- urmarirea incasarilor

CERINTE

- studii universitare;
- bune cunostinte de limba germana si/sau engleza
- experienta relevanta de vanzari in domeniul transporturilor;
- capacitate de a lucra cu termene stranse;
- disponibilitatea pentru deplasari;
- permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea de a face cariera in cadrul celui mai mare furnizor de servicii de transport si logistica din Romania;
- posibilitatea de a lucra cu cele mai importante companii de pe piata;
- oportunitati de promovare;
- autoturism de serviciu, laptop, telefon mobil;
- pachet de beneficii atractiv;

Grupul edy coroboreaza munca a sute de angajati pentru a oferi solutii optime de transport si logistica, totul pentru a satisface exigentele clientilor la cele mai inalte standarde europene.