REPREZENTATANT RELATII CLIENTI

EasyCall Comunicatii

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Compania EasyCall Comunicatii recruteaza pentru sediul sau din Bucuresti in regim de lucru Part Time sau Full Time Reprezentanti Relatii cu Clientii.
- Viitorii angajati vor trebui sa preia apeluri in numele clientilor nostri si sa le ofere suport informational.

CERINTE

- Suntem in cautare de persoane serioase, dinamice, cu foarte bune abilitati de comunicare.
- Postul presupune deasemenea bune cunostinte de operare pe calculator.
- Desi postul este disponibil atat in regim full time cat si part time, viitorii angajati trebuie sa aiba disponibilitate pentru training in regim full time timp de o saptamana.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- oportunitati de promovare;
- mediu de lucru tanar si profesionist.

EasyCall Comunicatii - servicii si solutii call center. EasyCall Comunicatii ofera servicii specifice de contact center (customer support, telemarketing, help desk, collection, campanii SMS etc) clientilor si partenerilor sai.