Reprezentat vanzari

SC HyperCubic SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- lucreaza alaturi de directorul de vanzari pentru implementarea strategiei de marketing;
- identificarea de noi clienti, contactarea si dezvoltarea de parteneriate cu acestia;
- jobul presupune deplasare, munca de teren sau telesales
- stabileste si participa la întalnirile cu clientii
- prezentarea, promovarea si vanzarea produselor si serviciilor companiei
- lucru pe baza de salariu fix + comision si bonus la atingerea target-ului.

CERINTE

Persoana dinamica si proactiva, cu experienta in vanzari reprezinta un avantaj:
- foarte bune abilitati de comunicare, prezentare si negociere;
- perseverenta si putere de convingere;
- orientare catre client si catre rezultate;
- cunostiinte medii de limba engleza.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix + comision la fiecare contract
- bonus la atingerea targetului
- telefon si decontare transport
- carte de munca dupa perioada de proba
- oportunitati reale de dezvoltare personala si profesionala alaturi de o echipa tanara.

HyperCubic este una din cele mai dinamice companii din piata de IT.

Oferim suport tehnic catre firme mici si mijlocii, care doresc sa externalizeze departamentul IT.

Experienta acumulata din proiectele finalizate, calificarile si certificarile membrilor echipei HyperCubic reprezinta o garantie a servicilor de calitate la cel mai inalt nivel de profesionalism.

HyperCubic ajuta clientii sa isi imbunatateasca performantele organizationale prin managementul performant al infrastructurii IT si prin alinierea strategiei IT cu obiectivele companiei.

In cadrul companiei noastre sunt apreciate performanta, implicarea, proactivitatea, dar mai ales valorile umane. Oamenii reprezinta cel mai important atu al companiei.

Alatura-te echipei noastre entuziaste si dinamice pentru dezvoltarea ta profesioanala!

Pentru mai multe detalii vizitati www.hypercubic.ro