REPREZENTANTI VANZARI ECHIPAMENTE MEDICALE

Medicare Technics SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea activa si vanzarea echipamentelor medicale pentru: O.R.L. si Oftamologie.
- Promovarea activa si vanzarea echipamentelor medicale
- Cresterea profitabila a vanzarilor ?n teritoriul acoperit conform target-urilor
- Mentinerea si cresterea eficienta a portofoliului de clienti
- Urmarirea contractelor si a incasarilor la termenele stabilite

CERINTE

- Studii superioare de specialitate (medical/ tehnic)
- Preferabil experianta in promovarea si vanzarea de echipamente medicale
- Buna cunoastere a lumii medicale din zona alocata
- Excelente abilitati de prezentare si negociere
- Dinamism, rezistenta la stres
- Cunostinte PC (MS Office)
- Limba Engleza fluent
- Permis de conducere -B

BENEFICII OFERITE

- Excelente oportunitati de cariera;
- Mediu de lucru atractiv si provocator;
- Pachet salarial competitiv (corelat cu performanta).

DESCRIEREA FIRMEI

Importator si distribuitor de echipamente medicale .