reprezentanti vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea si vanzarea produselor concernului ALTICOR Inc. USA, cu orientare specifica pe marcile:

1.e-Spring, nr. 1 in Europa in domeniul filtrarii si purificarii apei/beneficiu de 200 euro la fiecare vanzare;

2.Nutrilite, nr. 1 mondial in domeniul vitaminelor si substituentilor nutritivi - beneficiu mediu intre 20% si 30% la fiecare vanzare;

3.Artistry - nr. 4 mondial in domeniul cosmeticii de lux/anti-rid si coloristica - beneficiu de 35% la fiecare vanzare.

Firma detine in portofoliu aproximativ 600 de unitati de catalog.

CERINTE

Abilitati de comunicare, promovare si negociere, dorinta reala de dezvoltare profesionala si personala, spirit de echipa.
Preferam persoanele mature (peste 30 de ani; exclus studenti!), casatorite, responsabile si motivate.
Se pun la dispozitie trainning-uri de specialitate, echipa de sprijin si consultanta, mediu placut de munca, reale sanse de castig direct proportional cu rezultatele obtinute!

BENEFICII OFERITE

Calatorii in strainatate anuale si seminarii de specialitate periodice, in tara!