Reprezentanti vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inscriem GRATUIT in aceasta perioada reprezentanti din toata tara oferind comision din vanzari, instruire si materiale gratuite, premii in produse, livrarea gratuita a comenzii la domiciliu si posibilitatea dezvoltarii propriei afaceri.Folosesti produse cosmetice?Doar devenind reprezentant ti le poti achizitiona la un pret mai redus si ai posibilitatea de a participa la multe competitii cu diferite premii.
Ce inseamna sa fi reprezentant de vanzari? Inseamna sa incepi o colaborare de succes cu o companie ce are o experienta de 120 de ani in domeniul cosmeticelor si care la acest moment activeaza in peste 140 de tari, avand peste 5 milioane de Reprezentanti in intrega lume. Poti obtine produse de cea mai buna calitate, garantate 100%, la preturi incredibile pentru tine si persoanele apropiate tie. La fiecare trei saptamani vei fi incantat de o noua brosura, in paginile careia vei descoperi produse noi interesante si inovative, cu oferte speciale. Vei putea intalni oameni diferiti, vei lega noi prietenii si, in final, veti avea o mare satisfactie. Si nu uitati satisfactia baneasca!!!

CERINTE

Reprezentantul trebuie sa fie o persoana :
- serioasa
- ambitioasa
- sociabila
- disponibila (cateva ore pe saptamana)

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonus):
-comision din vanzari 15-30% ;
-premii diverse;
-participarea la evenimente diverse;
-posibilitatea de a comanda produse nedisponibile in brosura;
-cadouri si superoferte pentru reprezentanti;
-posibitatea de promovare;
-beneficii in retea;
-inscrierea in sistem este gratuita;
-plata se face la 20 zile si se poate efectua la BCR, CEC, posta sau CITIBANK;
-livrarea se face acasa prin FAN CURIER;
-comanda se poate face pe internet, nu este necesara deplasarea la sediu.
ANUNTUL E VALABIL PENTRU TOATE ORASELE