Reprezentanti Vanzari

Royal Distribution Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvolta, mentine si extinde reteaua de clienti din zona alocata.
Incheie contracte cu clientii
Realizeaza planurile de vanzari si incasari in acord cu politica organizatiei

CERINTE

Studii superioare finalizate
Experienta in vanzari min 1 an constituie un avantaj
Abilitati reale de comunicare,negociere si concentrare
Cunostinte operare PC
Permis conducere cat.B

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant
Masina de serviciu

Situata in topul distribuitorilor de FMCG, Royal Distribution Services este o companie cu capital romanesc integral privat, infiintata in anul 1999, la Bucuresti. Echipa RDS cuprinde 70 de profesionisti care lucreaza pentru partenerii sai: clienti si furnizori. Filozofia companiei este bazata pe respectarea demnitatii angajatilor, sarcini si responsabilitati clare, recunoasterea si recompensarea performantelor, dezvoltarea competentelor si continua imbunatatire a calitatii serviciilor. Politica de resurse umane a RDS si investitiile aferente confirma principiul conform caruia oamenii sunt cel mai important capital.