Reprezentanti vanzari

VIROTI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prin planul sau de dezvoltare la nivel national, VIROTI cauta reprezentanti in toate regiunile tarii.

Reprezentantii VIROTI vor fi responsabili de atragerea de contracte si incheierea de vanzari directe, adresandu-se consumatorilor finali. Vor promova brandul VIROTI si vor colabora pentru vanzarea produselor companiei prin canalele proprii de distributie.

CERINTE

-persoane juridice (firme)
-educatie-minim liceul
-cazier judiciar fara antecedente
-autoturism propriu
-dinamism, seriozitate, loialitate
-perseverenta, excelente abilitati
de comunicare si prezentare a produselor

BENEFICII OFERITE

-garantia unui parteneriat cu o companie
de prestigiu
-consultanta pentru stabilirea obiectivelor
si sprijin pentru atingerea rezultatelor
-un castig substantial pe baza de comision
-sansa de a pune bazele unei afaceri prospere
-instruiri intensive pe parcurs
-bonusuri pentru rezultate deosebite

DESCRIEREA FIRMEI

Compania este certificata
ISO 9001:2001 din anul 2004
pentru productie si comercializare
de echipamente de lucru si protectie
Anii de experienta si de colaborare in mod direct cu clientii ne-au asigurat cele mai bune rezultate pe care le sustinem prin calitate, promptitudine si consultanta gratuita.