REPREZENTANTI VANZARI

SW TEHNICA MEDIULUI

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea produselor si a imaginii firmei;
- identificarea clientilor potentiali;
- negocierea si incheierea contractelor de vanzare.

Acest post este valabil pentru urmatoarele orase:
Adjud, Alba Iulia, Alexandria, Alt Oras, Arad, Bacau, Baia-Mare, Barlad, Bistrita, Botosani, Braila, Brasov, Breaza, Bucuresti, Buzau, Calarasi, Campina, Campulung Muscel, Caracal, Caransebes, Cernavoda, Cluj-Napoca, Constanta, Covasna, Craiova, Curtea de Arges, Deva, Drobeta-Turnu-Severin, Focsani, Gaesti, Galati, Giurgiu, Hunedoara, Iasi, Ilfov, Lugoj, Mangalia, Medias, Miercurea-Ciuc, Odorheiu Secuiesc, Onesti, Oradea, Orsova, Otopeni, Pascani, Petrosani, Piatra Neamt, Pitesti, Ploiesti, Reghin, Resita, Rimnicu-Sarat, Rimnicu-Vilcea, Roman, Satu-Mare, Secuieni, Sfantu Gheorghe, Sibiu, Sinaia, Slanic Moldova, Slatina, Slobozia, Suceava, Targoviste, Targu Jiu, Targu Ocna, Tecuci, Timisoara, Tirgu-Mures, Tulcea, Turda, Vaslui, Zalau.
Puteti trimite CV si la adresa de mail: varroildiko@yahoo.com

CERINTE

- studii tehnice superioare (de preferinta inginer constructor);
- abilitati de comunicare si negociere;
- permis conducere cat.B., disponibilitate la deplasari;
- experienta in domeniul constructiilor sau vanzarilor reprezinta avantaj;
- cunoasterea limbii maghiare sau germane sau engleze.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix + comision in functie de realizari;
- stagiu de perfectionare la firma din Budapesta;
- telefon mobil;
- masina de serviciu.